U14/ SK L.B. 8:2 DFO (3:1)

2.6.2017- Netradičně už v pátek jsme odehráli poslední kolo soutěže, proti dívkám z Pardubic. Za slunného počasí a velké divácké kulisy jsme vstoupili do utkání již tradičně, 1. minuta Urbanec 1:0. Hned po minutě z dálky vyrovnáno 1:1.  A poté úpadek a děvčata diktovali tempo hry. DFO hrálo a my jen proháněli Urbance, který se podruhé trefil v 24 minutě 2:1. Gól nás nabudil a začali jsme se postupně dostávat do hry. V 31. minutě Maruška utekl po straně a jeho ostrý centr si srazila stopperka do sítě 3:1. Po poločase se kluci vzpamatovali a hra byla postupem lepší a lepší. V 45 minutě Urbanec završil hattrick a bylo 4:1. Poté se 2x trefil Petránek, zvláště druhý jeho gól byl povedený když krásně přeloboval brankářku. V 65 minutě se prosadil i v druhém poločase dobře hrající Kasal 7:1. Když soupeřky v 68 minutě dali gól na 7:2 zdálo se, že bude konečný výsledek. Nastala ovšem 70 minuta a prosadil se nejmladší hráč na hřišti, Luboš Hrstka(ročník 2007) dorazil střelu Urbance a bylo to konečných 8:2. Utkání jsme zvládli výsledkově a v druhé polovině i vcelku herně, nutno dodat, že soupeřky byli velice kvalitním soupeřem a byli kombinačně na výši. Můžeme chválit Urbance a gratulovat Hrstkovy k prvnímu gólu u U14. Po utkání nastalo předání medailí, vítězných triček a především poháru pro vítěze OP. Celý ceremoniál byl velice povedený a byl více než důstojným zakončením celé soutěže.

Sestava: Macháček (Fabo) – Rež, P.Drapák, Uskoba, Hubert- Maruška, Havlíček, Petránek, Sebránek – Kasal, Urbanec (Drahý, Pětioký, M. Drapák, Fistr, Kratochvíl, Hrstka)

Góly: 3x Urbanec, 2x Petránek, Kasal, Maruška, Hrstka