U14/ SK L.B. – Opatovice n.L. 2:4, (1:2)

4.10.2014 – V sobotním slunném odpoledni jsme přivítali fotbalisty z Opatovic. Po úvodním hvizdu, jak je naším zvykem, jsme ještě trávili sobotní oběd. Po vstřebání oběda jsme se v desáté minutě ujali vedení 1:0, ale tato radost nám dlouho nevydržela, protože soupeř rychle vyrovnal. Bohužel pro nás stačili fotbalisté z Opatovic do poločasu vsítit ještě jeden gól a tak jsme do kabin odcházeli za stavu 1:2. Ve druhé půli jsme se do soupeře opřeli a skoro ho nepustili na naší polovinu. K naší nevoli se podařilo soupeři z jednoho z mála útoků vstřelit třetí gól. Nám se podařilo snížit na 2 : 3 a pak následoval festival neproměněných šancí. Nedáš? Dostaneš! A taky se toto pořekadlo potvrdilo. Tak jsme na podzim okusili hořkost první porážky.

sestava: Kratochvíl – Čermák, Hudec, Musil, Škáva, – Havlík, Havlíček, Urbanec – Schletter, Kudla, Císař, Měkota

góly: Schletter, Kudla