U14/ Turnaj v Českém Brodě

24.6. 2017 – Zakončení velice úspěšné postupové sezóny proběhlo na turnaji v Českém Brodě. Již před jarní částí jsme chlapcům řekli, že tento turnaj mají za odměnu, a bylo to opravu tak. Už ve skupině jsme narazili na velice kvalitní týmy s nimiž se normálně nemůžeme střetnou. Turnaj se hrál na celé hřiště 1x 22 minut. Na turnaji jsme byli tým z nejnižší soutěže a zároveň suverénně nejmladší.

SK Český Brod 2:2 SK L.B. (2x Urbanec) – V prvním utkání jsme narazili na domácí celek hrající I.A. třídu. V utkání jsme byli lepším celkem, ale bohužel jsme doplatili na neproměňování šanci. Naopak jsem mohli v poslední minutě inkasovat z pokutového kopu, ale ten fantastický zlikvidoval Macháček. Bod z prvního utkání jsme brali díky PK, ale bylo navíc a jak se ukázalo, dále v turnaji, tak tento zápas byl klíčový pro postup z skupiny.

Motorlet Praha 4:1 SK L.B. (Urbanec) – V druhém utkání jsme se střetli s týmem z ČFL, což klukům nahnalo přehnaný respekt.

Dinamo Astana (KAZ) 0:0 SK L.B. – V třetím utkání za úmorného vedra jsme potkali Astanu, což byl pro kluky největší zážitek turnaje. Mohl být ještě umocněn 3 body vypracovali jsme si velké množství šancí, ale jak se říká v koncovce nám nepřálo štěstíčko. Naopak v posledních minutách ve hře va-bank několikrát podržel opět výtečný Macháček.

FK Kolín 3:0 SK L.B – Čtvrtý zápas ve skupině nám přisoudil vítěze Krajského přeboru. V utkání jsme se prakticky jen bránili, ovšem nutno říci, že velice dobře. Kolin měl problém přes zhuštěný prostor se prosadit a nebýt gólu v poslední minutě byl by stav 2:0 zas o něco hezčí, ale i tak proti takovému soupeři skvělý výkon!

FC Sellier & Bellot Vlašim 8:0 SK L.B. – Po 90ti minutové pauze na oběd jsme šli do skupin o 7-10 místo. Narazili jsme na další tým z Krajského přeboru. Bohužel toto utkání jako kdyby se nestalo naši borci již pod únavou po rychlých dvou gólech absolutně rezignovali.

Dinamo Astana 0:3 SK L.B. (Urbanec, Uskoba, Maruška) – O 9. místo jsem se opět utkali s Astanou. Po pořádné sprše po minulém utkání se hoši opět nahecovali. V utkání to bylo hned znát, kdy konečně zapnul Petránek i celý tým a skvělým výkonem hraným spíše vůlí po celém dni jsme zápas jasně zvládli.

Na turnaji jsme tudíž obsadili 9 místo s bilanci 1-2-3, což pro nás je super. Nejlepším hráčem na turnaji byl jednoznačně náš gólman ,,Ondý“ Macháček tým podržel ve všech zápasech!!! Jinak všem do jednoho patří díky. Jedinou kaňkou je turnaj s Vlašimí. Naopak v ostatních zápasech nemám chlapcům co vyčíst. Dostalo se nám uznání od týmů jako je Kolín, Český Brod, Motoret Praha, kteří přišli s chválou na náš mladý oddíl.

Sestava: Macháček- Rež, P.Drapák, M.Drapák, Hubert, Kratochvíl, Pětioký-Sebránek, Drahý, Maruška(1), Petránek, Havlíček- Buřval, Uskoba(1), Urbanec(4).

Tento turnaj byl zároveň poslední akci toho SKVĚLÉHO kolektivu a party v U14. Všem patří obrovský dík za celou sezónu!!!