U15/ FC Jiskra 2008 2:1 SK L.B. (1:1)

13.10.2018 V dalším kole jsme zajížděli do 100km vzdálených Králik. V utkání jsme chtěli jednoznačně uspět. Hned v úvodu jsme se dostali do vedení Mazurkem. V prvních 10 minutách jsme neproměnili ještě 3 tutovky a to bylo klíčové. Postupem času se začalo ukazovat, jak je utkání řízeno a především jsme nemohli přejít přes domácího “stopera“ na pomezí, který svůj tým nespočetně krát podržel. Naší nervozitu domácí před poločasem využili a bylo 1:1. Hned z kraje druhé půlky jsme hloupě inkasovali na 2:1. Ve zbytku poločasu jsme neproměnili několik příležitostí a domácí tak výhru ukopali. Utkání se těžko hodnotní, kluci dřeli byli lepší, ale především neproměňování jasných šancí nás musí mrzet.

Gól: Mazurek

Sestava: Drábek – Kratochvíl, Musil, Fistr (36.Pětioký), Faltys(56.Potůček, 64.Klein) – Sebránek, Hubert, Drapák (44.Zeman), Buřval(36.Pleskot)  – Drahý, Mazurek(50.Dubravčík)