U15/ H. Městec 3:1 SK L.B. (1:1)

1.9.2018- Do druhého kola jsme šli plně odhodlání již konečně vyhrát. Vstup do utkání se nám vůbec nepovedl. Po 20 minutách jsme mohli prohrávat 4:0 jen díky výbornému Drábkovi byl stav 1:0. Od 20 minuty jsme postupně přebírali iniciativu zápasu my, z čeho jsme do poločasu z přímého kopu vyrovnali 1:1. Druhá byla půle se odehrávala  prakticky na polovině domácích. Naši mladíci hráli nátlakově, asi zlomový moment přišel v 62 minutě, kdy jen o centimetry neuklidil míč do sítě Drapák, hosté prakticky z protiútoku dali na 2:1. V poslední minutě  jsme inkasovali po třetí. V utkání jsme nebyli nejhorší, naopak jsme si zasloužili minimálně bod. Touha vidiny 3 bodů nás bohužel stála i ten jeden. V utkání lze chválit tým od 20 minuty, co se týče individualit jednoznačně duo Drábek, Drapák.

Gól: Kratochvíl

Sestava: Drábek – Faltys, Musil, Pětioký, Kratochvíl- Buřval, Hubert, Zeman( 28. Drapák), Sebránek – Potůček (36.Pleskot), Drahý(46.Fistr)