U15 / Litomyšl 8:0 SK L.B. (1:0)

28.4.2018 – Za krásného počasí jsme vyjeli na zápas na půdu vedoucího celku tabulky. Dorazili jsme s velikým předstihem a tak jsem stihli i před zápasovou procházku na místní zámek. V samotném utkání lze mluvit o skvělé první půlce, kdy jsme perfektně bránili a co prošlo vychytal čarující Fabo, což znamenalo, že na hřišti leadra jsme odehráli poločasových 1:0. Ovšem po přestávce nám ubývali síly a prostřídání sestavy, znamenalo konečných 8:0. Vítězství domácích bylo zasloužené, leč výsledek až příliš krutý. Tým lze chválit za první poločas. Z kádru vyniknul po delší době chytající Fabo.

Sestava: Fabo (40. Drábek) – Drapák, Musil, Doktor (20.Fistr, 54. Rázl), Faltys, – Sebránek, Kasal, A. Zeman, Pleskot (7.Hubert), M.Zeman, Buřval (36.Císař)