U15/ SK L.B. 0:9 FK Přelouč (0:2)

30.3.2018 – V prvním domácím utkání jsme přivítali tým z Přelouče, kde jsme na podzim utrpěli debakl 11:1 a bohužel doma to dopadlo stejně. Do samotného utkání jsme vstoupili hned inkasovanou brankou 2 minuta 0:1. Ovšem celý první poločas byl od nás nadstandartní a díky nedotažení brejku jsme nedokázali srovnat. O poločase bylo 0:2, ale hráči byli v převážné většině chváleni a nabádaní ke stejné aktivitě i nadále. Druhá půle vypadala, ale jako předčasný apríl!!! Hráči úplně vypadli z role a Přelouč nemilosrdně trestala až na 0:9. V utkání dvou poločasu lze vypíchnout výkony Sebránka a Pětiokého oba předváděli nadstandartní výkony.

Sestava: Drábek – Kratochvíl, Musil, Pětioký(45 Faltys), Drapák (49. Fabo) – Křivda, A. Zeman, Hubert, Sebránek – Kasal, M.Zeman (36.Buřval)