U15/ SK L.B. 10:3 Slatiňany (7:2)

27.04.2019 – Do dalšího kola soutěže jsme šli proti týmu Slatiňan. Bohužel pro zbytek sezóny nemůžeme počítat s R. Hubertem, který si nešťastně zlomil ruku. Přejeme brzké uzdravení. Hned v první minutě jsme otevřeli skóre. Po celý poločas jsme byli lepším týmem a vyhráli ho 7:2. Druhý poločas se hrál již v poklidnějším tempu naši hoši nehráli tak jako na začátku a skóre se zastavilo na 10:3. V utkání kde jsme řadu dalších šanci neproměnili , spíše mrzí nekoncentrovanost v zadních řadách a a tři zbytečné góly. Blýskl se šestigólový Drahý.

Góly: 6x Drahý, T.Klein, Hrstka, Pětioký, Kratochvíl

Sestava: Drábek – Kratochvíl, Musil, Faltys (52. Pleskot) – Sebránek ( 59.Potůček), Pětioký, Zeman, Fistr ( 43. Křivda) – Klein (53. Buřval), Drahý, Hrstka (40. L.Hubert)