U15/ SK L.B. 1:3 Prosetín (0:1)

9.9.2018 – Den po oslavách 100 let fotbalu jsme přivítali Prosetín. V utkání jsme chtěli navázat na druhý poločas z minulého zápasu. Od začátku se nám to dařilo, byli jsme aktivní vytvářeli si šance, ale bohužel se trápíme v koncovce a tak jsme o poločase prohrávali díky nechytatelné střele 0:1. I ve druhém poločase jsme hráli fotbal, ikdyž už ne tak nátlakový a toho hosté využili na 0:2. I nadále jsme nesložili zbraně a díky Sebránkovi jsme snížili na 1:2. A tak jako před týdnem jsme nakonec neproměnili, a v závěru inkasovali na konečných 1:3. V utkání jsme předvedli konečně fotbal a nejlepší výkon za poslední rok!!! Pochvalu zaslouží všichni!!!

Gól: Sebránek

Sestava: Drábek – Faltys(62.Potůček), Musil, Pětioký(68. Rázl), Kratochvíl – Buřval, Hubert, Drapák (58. Zeman), Sebránek( 64.Křivda) – Fistr(25 Hrstka), Drahý