U15/ SK L.B. 1:6 Slatiňany (0:3)

28.10.2017- Do dalšího kola jsme šli se značně okleštěnou sestavou. Podzimní prázdniny nám odváli (Fabo, Fistr, A.Zeman, M.Zeman, Musil) a tudíž jsme věděli, že pomýšlet na úspěch bude těžké. Hned v 1. minutě bylo 0:1. Ovšem poté se hra vyrovnala, jediný rozdíl byl, že hosté v první půli z 5 šanci dali 3 góly a my ze 4 šanci 0!!! O přestávce jsme nabádali tým ke stejné hře a přidat důraz. A naši borci hráli dobře, ale bohužel jen po vápno. v 47. minutě snížil Kasal. I nadále jsme se tlačili a dá se říci, že 25 minut hosté nepřelezli polovinu. V posledních 10 minutách hosté upravili na konečných  1:6. Tým lze tentokrát jen a jen chválit přes 5 absenci jsme byli minimálně rovnoceným soupeřem a jen a jen škoda, že výkon z tohoto utkání nedokážeme předvádět stabilně. Utkání zazářil hostující Pišta s 5 góly a ukázal se jako rozhodující faktor, v jinak vyrovnaném utkání. S tímto výkonem bychom mohli zabojovat v Moravanech o první výhru.

Gól: Kasal

Sestava: Rázl – Kratochvíl, Pětioký, Faltys, Drapák – Sebránek (57. Doktor), Havlíček, Drahý, Hubert – Kasal, Buřval(50. Klein)