U15/ SK L.B. 1:8 Nemošiče (1:3)

5.5.2018 – Za krásného počasí jsme opět předvedli dva rozdílné poločasy!!! V první půli byl duel vcelku vyrovnaný, kdy asi rozhodlo, že za stavu 1:1 jsme nedotáhli 2 šance. Naopak soupeř ještě do půle udeřil 2x. V druhém poločase to byla již jednostranná záležitost, kdy naši borci absolutně rezignovali. I nadále se potýkáme s nevyrovnanými výkony celého týmu. Citelně chybí týmu opory v zadních řadách Pětioký s Kratochvílem, ale i tak by měl tým podávat lepší výkon. Z našich řad lze pochválit především Kasala, který odehrál nejlepší zápas sezóny, a za první půli určitě M.Zemana s Potůčkem.

Gól: 15.Kasal

Sestava: Fabo (36.Drábek) – Drapák, Musil, Faltys, M.Zeman – Sebránek (43. Vlk), Hubert, A.Zeman, Buřval (50.Doktor)- Potůček (47.Císař), Kasal