U15/ SK L.B. 2:1 Libchavy (1:0)

6.4.2019 – Po úspěšné generálce v Přelouči 1:2 jsme nastoupili k prvnímu mistrovskému utkání doma, proti Libchavám, kde jsme na podzim inkasovali krutý debakl 9:0. Hosté přijeli bez několika hráčů, ovšem prvních deset minut to nebylo znát. Od 10 minuty jsme ovšem přebírali iniciativu my. Ve 20 minutě jsme se po několika šancích prosadili, když po Drahého centru do tyče se nadvakrát prosadil Zeman 1:0. I nadále jsme byli lepším týmem a kdyby Hubert potrestal chybu gólmana, mohlo být ještě veseleji. Jak jsme skončili první půlku, tak jsme pokračovali v druhé a v 43 minutě po krásném centru opět Drahého, uklízel Fistr do prázdné brány 2:0. Poté přišel moment, kdy pelášil L. Hubert sám na bránu, ale nedokázal přesně najít Drahého a hned o chvíli později hosté zkorigovali na 2:1 po chybě Drábka. Od té doby jsme se začali bát o výsledek a hosté byli nebezpečnější, což korunovalo pět minut před koncem, kdy šel zcela sám na Drábka hostující hráč, ale náš gólman předvedl fantastický zákrok, který nakonec znamenal cenné tři body. Utkání jsme zaslouženě zvítězili, pochválit musíme celý tým za přístup k utkání. Nutno pochválit i tým hostí za férovou hru.

Góly: Zeman, Fistr

Sestava: Drábek – Pětioký, Musil, Drapák, Kratochvíl – Buřval (48.Potůček), Zeman, R.Hubert, Křivda (42. Fistr) – Klein (40.L.Hubert, 62. Faltys), Drahý