U15/ SK L.B. 3:0 FC Jiskra 2008 (Králíky) (3:0)

28.05.2019 – Do dalšího zápasu jsme nastupovali proti týmu z Králik, kterému jsme chtěl vrátit prohru z podzimu. Na klukách bylo vidět odhodlání vyhrát už od rozcvičky a to se projevilo hned do zápasu. V 1. minutě našel Drahý Hrstku a bylo 1:0. Hned po minutě se krásně individuálně prosadil opět Hrstka 2:0. I nadále jsme diktovali hru, byli lepší, agresivnější nechyběla chuť hrát, ale gól přinesla až 21. minuta a Sebránkův přehoz gólmana 3:0. Obrázek hry se stále neměnil, ale do půle jsme již gól nepřidali. V druhém poločase jsme polevili v koncentraci v koncovce. Několik jasných šancí jsme neproměnili, především střídající Potůček a tak již gól nepadl. Utkání, která jsme od začátku do konce ovládli nás těší. Kluci hráli velice dobře, na jaře jednoznačně nejlepší výkon. Chválíme celý tým, ale jedna pochvala musí zaznít sólo a to čtveřici mladších žáku včele s dvougólovým Hrskou, který předvedl nadstandartní výkon. Děkujeme i rodičům, kteří celý zápas povzbuzovali a hnali nás dopředu.

Góly: 2x Hrstka, Sebránek

Sestava: Drábek – Kratochvíl, Musil, Pětioký, Fistr(57.Doktor) – Sebránek, Drapák, L.Hubert (50Rázl), Buřval – Drahý, Hrstka(43.Potůček)