U15/ SK L. B. 3:1 Žamberk (1:1)

22.9.2018 Po minulé výhře ve Slatiňanech jsme chtěli potvrdit body z venku i doma. Ovšem první poločas se nám hrubě nedařil. Vázla mezihra, chyběla chuť i bojovnost. Hosté se dostali do vedení v 29 minutě, naši ovšem hned po minutě odpověděli Drahým 1:1. Do poločasu ještě hosté neproměnili jasnou gólovku a následný brejk 3 na 1 jsme naopak nevyřešili dobře my. V kabině proběhla důrazná promluva, která měla naše hochy probrat. Druhý poločas byl již v naší režii, kdy jsme hosty prakticky nepouštěli za polovinu. V 48. minutě nás poslal do vedení Hubert 2:1. Poté jsme si vytvořili několik gólových příležitostí, ovšem bez gólového efektu. V 61. minutě krásně prodloužil balón hlavou Mazurek a přidal gólovou pojistku 3:1. Utkání se již dohrálo. Zápas dvou poločasu, kdy v prvním jsme nepředváděli nic z posledních utkání, jen chaos. Zato druhý poločas byl od naších borců herně mnohem lepší a zaslouženě bereme tři body. Mezi jednotlivci lze chválit Drábka a střídajícího Mazurka.

Góly: Drahý, Hubert, Mazurek

Sestava: Drábek – Kratochvíl, Musil, Pětioký, Faltys(70. Bekera) – Buřval (69.Potůček), Hubert, Drapák (67.Rázl), Pleskot (36. Mazurek) – Drahý, Zeman(64. Klein)