U15/ SK L.B. 4(5):3 Třemošnice (4:0)

9.6.2019 – V posledním domácím kole jsme přivítali silnou Třemošnici. Utkání se hodnotí lehce, první poločas jsme odehráli nejlépe za poslední dva roky! Soupeře jsme k ničemu, ale opravdu k ničemu nepustili a naopak jsme vstřelili 4 góly a mohlo jích být i více. Naopak druhý poločas se stal noční můrou po všech stránkách. Soupeř přidal, byl jasně lepší a postupně snižoval, když v 58. minutě bylo již 4:3.  Nakonec jsme výsledek udrželi, i když nás to stálo další dva hráče a prakticky jsme dohrávali v 8mi. Utkáni dvou poločasu jsme šťastně uhájili, čehož si ceníme. Skvělý výkon předvedl tým v první půlce. Pochválil bych trio Drahý, Hrstka, Rázl.

Góly: Hrstka 3x, Musil

Sestava: Drábek – Faltys (48.Doktor), Musil, Pětioký, Kratochvíl – Dubravčík (40. Sebránek), Rázl (28. Drapák), Zeman, Buřval – Drahý, Hrstka (45. Hubert, 60. T. Klein)