U15/ Tj Přelovice 2:0 SK L.B. (1:0)

3.11.2018- V posledním kole jsme zajížděli k derby do Přelovic. Hrálo se již tradičně před pěknou návštěvou a především na perfektně připraveném pažitu!!! Domácí byli od začátku aktivnější a měli větší chuť do hry. Jenže gól ne a ne dát a tak jsme je mohli potrestat v 25 minutě, kdy po rohu R.Hubert jen těsně minul hlavou bránu. Nutno dodat, že to byla prakticky jediná naše šance nejen poločasu ale i zápasu. V 29. minutě již domácí udeřili a jak jinak než po rohu, který si vytvořili, díky tlaku, hned několik a každý byl nebezpečný. Chvíli po začátku druhé půle domácí rozehráli standartku před vápnem a bylo 2:0. Utkání již tímto výsledkem skončilo. Domácí vyhráli zcela zaslouženě, našim borců patří poklona co se týče defenzívy, kde jsme byli vcelku úspěšní, ovšem směrem dopředu jsme na hřišti prakticky nebyli.

Skončil podzimní čas, ve které jsme nasbírali 7 bodů, což neodpovídá našim výkonům a na jaře máme co dohánět. Především ztráty v (Cholticích, Králikách, Přelouči a doma s Prosetínem) nás na podzim odsoudili do spodních pater tabulky.

Sestava: Drábek – Kratochvíl, Musil, Rázl(29.Hrstka, 61 Potůček), Pleskot(45. Faltys) – Drapák, Pětioký -Buřval (49.Dubravčík), R.Hubert(57.Klein), L.Hubert (36.Sebránek) – Drahý