U15/ Třemošnice 3:0 SK L.B. (3:0)

9.9.2017 – V dalším soutěžním utkání jsme zavítali na půdu Třemošnice, kde jsme se chtěli konečně prosadit jak gólově tak bodově. V utkání jsme od začátku byli aktivní ovšem 2 laciné góly určili ráz. I přes stav 2:0 z kraje utkání jsme hráli stále aktivně a vytvářeli si 100 procentní šance, bohužel našim hráčům to v nové sezóně nelepí. Před poločasem jsme dostali na 3:0. I tak jsme šli do druhé půle s odhodláním utkání otočit. Jenomže ne a ne dát gól i z nejjasnějších šanci. Sice se celá druhá půlka odehrávala na polovině domácích, ale nakonec ani čestný úspěch jsme nezaznamenali. Za utkání lze borce chválit, bojovali chtěli moc a dá se říci, že jsme byli i lepší, ale bohužel bez branky se vyhrát nedá. Snad střelce najdeme již příští kolo doma s Litomyšlí.

Sestava: Fabo (66. Razl) – Drapák, Musil, Pětioký (56. Fistr), Kratochvíl (36. Buřval) – Sebránek (63 Faltys), Havlíček, Hubert, Drahý (57. Pleskot) – Kasal, M. Zeman (46 Klein)