U15/ Žamberk 3:0 SK L.B. (0:0)

21.10.2017 – Největší štreka podzimu přinesl i hořkou pilulku v podobě hloupé prohry  a žalostného výkonu. Utkání jsme neodehráli vůbec dobře a nebýt gólmana o půlce bychom prohrávali 3-4 :0. Ani po poločase se obrázek hry nezměnil. Klíčový se ukázal souboj v 38. minutě kdy musel střídat gólman Fabo, místo kterého nastoupil Rázl. Domácí změny prakticky okamžitě využili a zcela zaslouženě vyhráli 3:0. V utkání zahrál Pětioký, Kratochvíl a životní zápas odchytal do zranění Fabo. Bohužel někteří borci neustále zaostávají za svými možnostmi a loňskou formou a s takovou se nemůžeme měřit nikomu!!!

Sestava: Fabo(38. Rázl) – Kratochvíl(42. Drapák), Musil, Pětioký (50.Faltys), M.Zeman – Sebránek (57. Fistr), Havlíček, A. Zeman, Drahý (48. Křivda) – Kasal, Buřval(51. Doktor)