U19/ Horní Jelení – Lázně Bohdaneč 2:4 (1:4)

Páté kolo krajské soutěže přeboru dorostu jsme odehráli v Horním Jelení. Vstup do zápasu oproti předcházejícímu utkání byl diametrálně rozdílný a toto utkání bylo doposud nejlepší co jsme zatím odehráli. V prvním poločase jsme nátlakovou hrou a kombinací soupeře úplně zaskočili, takřka mu nic nedovolili. Rychlými čtyřmi brankami, které jsme vstřelili v první půli jsme soupeře nechali korigovat pouze z pokutového kopu na 4:1 a poločas vyzněl jasně pro nás 4:1. Na začátku druhé půle soupeř sice přidal a povedlo se mu snížit z přímého kopu na 4:2. Přesto jsme si vedení udrželi a zaslouženě zvítězili. Pochvalu za tento výkon a přístup k zápasu zaslouží celý tým.

Branky : Musil M. 2x, Uskoba 2x

Sestava : Macháček -Štěpánek, Uskoba, Čermák, Musil J., Rež, Maruška, Zeman, Hubert, Schletter, Musil M. (Faltys, Fabo, Drábek, Drapák M.)