U19 L.Bohdaneč:Moravany 1:3(0:2)

Vstup do utkání byl plný nervozity a nepřesností na naší straně, soupeř byl více fotbalovější, naší hře chyběla konstruktivnost a byla založena jenom na nakopávání dlouhých míčů se kterými si obránci soupeře lehce poradili. Soupeř nám vstřelil první gol a vzápětí jsme měli i my stoprocentní šanci, ale bohužel jsme ji neproměnili. Soupeř nás trestal z našich hrubých chyb a do poločasu přidal ještě druhý gol a zaslouženě první poločas vyzněl 2:0 pro hosty. Ve druhém poločase byl náš výkon o sto procent lepší a i přestože jsme opět inkasovali na 3:0, tak jsme bojovali a snažili se s výsledkem ještě něco udělat. Bohužel jsme jenom korigovali na 1:3. Nevyšel nám vstup do utkání a to rozhodlo o celém zápase.

Branky : Fabo

Sestava : Drábek – Císař, Uskoba, Čermák, Škáva, Schletter, Hubert, Musil J, Musil M, Rež, Maruška (Faltys, Fabo, Zeman, Drapák M.)