Veteráni v Křični

Přestože z důvodu zranění, dovolených nebo souběžně hraných zápasů chyběla celá řada omluvených hráčů, např. Šimon, Vrážel, Prorok, Šírl, Kilevník, Bukač, Kaufman nebo Klement, sešla se v Křični slušná sestavava. V ní jsme přivítali nováčky, a to bývalého futsalového reprezentanta Pavla Stejskala, nebo fotbalového reprezentanta Václava Kolouška.
V prvním zápase se nám postavila kompletní Křičeň, která statečně vzdorovala a především jejich brankář Hála se doslova překonával. Výsledkem byla výhra 2:0.
Lázně Bohdaneč – Křičeň 2:0
branky: 2 Slunéčko
Ve druhém zápase Bohdaneč změřila síly s Přeloučí a zvítězila jednoznačně 7:0.
Lázně Bohdaneč – Přelouč 7:0
branky: 3 Kosinka, 2 Tokár, Slunéčko, Albín

Za 2 turnaje máme zastoupení hráčů všech ligových Pražských klubů: Dukly, Slavie, Sparty, Bohemians i Viktorie Žižkov, ,ale i Liberce nebo Hradce.
A nastoupili zástupci z nejvyšší České, Slovenské, Ruské, Maltské a Italské SerieA. Pro vyváženost už snad brzy nastoupí i hráči se zkušeností z Ukrajinské ligy, Bundesligy a Premier league.
Někteří hráči sami nabídli své služby.
V hledáčku je ještě jedna opravdu atraktivní posila do týmu která se už zůčastní obávaného zimního soustředění na penzionu Klídek.
Každopádně po 2 turnajích je Bohdaneč v čele tabulky se skóre 25:1, a zároveň čelo tabulky střelců je plně zastoupené hráči z Bohdanče. Na čele Slunéčko se 6 góly, následován Bukačem s 5, Kosinkou se 4 góly a Kilevníkem se 3 zásahy.
Garda Partners Lázně Bohdaneč přijede příště rozdávat radost 27.9.do Mateřova.
Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.