Vetránská liga 1.9. UMT Ohrazenice

Lázně Bohdaneč
Semín
Třemošnice
Rybitví
1. zápas:
Lázně Bohdaneč – Třemošnice 5:1
Nebezpečná Třemošnice v úvodní části poločasu držela krok, poté odpadla a výsledné skóre odpovídá průběhu zápasu.
Branky: Bukač 2, Kosinka, Kilevník, Slunéčko

2. zápas
Lázně Bohdaneč – Semin 2:0
V očekávaném vrcholu turnaje vyzval nově sestavený tým Partners Lázně Bohdaneč Mistra ČR a dlouho neporažený tým Semína.
V úvodních základních šestkách nastoupilo dohromady 8 exligistů plus další hráči se zkušeností s druhou nebo třetí ligou.
Po úvodní vyčkávané Bohdaneč převzala iniciativu a v polovině 1.poločasu Šírl z trestného kopu prostřelil všechno co mu stálo v cestě. Druhy uklidňujìcí gól přidal Kilevník.
Poslední zápasy
Lázně Bohdaneč – Rybitví 9:0
V lehce pozměněné sestavě povinné 3body, kdy některé kombinace končily gólem do prázdné branky. Za zmínku stojí že Bukač si v utkání splnil už tradiční hattrickovou normu z této sezóny a pak gól brankáře Šimona, kdy po rozehraném rohu Kosinka nahrával na Bukače který mezi nohama pustil míč na Šimona a ten s přehledem skóroval.
Tabulka turnaje :
1. Lázně Bohdaneč 3-0-0 skóre 16:1, 9 bodů
2.Semín 2-0-1 skóre 12:4, 6 bodů
3.Třemošnice 1-0-2 skóre 6:10, 3 body
4.Rybitví 0-0-3 skóre 0:19, 0 bodů
Sestava vítězného týmu:
brankáři: David Šimon a Jan Šťastný (1.a 3. zápas hrál v útoku),
do pole:
Radek Vrážel, Jiří Poděbradský, Radek Šírl, Jakub Slunéčko, Ondřej Kosinka, Radek Bukač, Martin Kilevník, Tomáš Prorok, Radek Horyna, David Klement, Oldřich Macháček
Trenéři: Roman Albín a Jiří Zackl.
Na poprvé to nebylo vůbec špatné a to ještě z důvodu zranění a povinností nemohlo nastoupit několik opor včetně hráčů ze zkušenostmi z Bundesligy, Premier league a Serie A.
Nechme se překvapit kdo se objeví v sestavě na příštím turnaji 15.9. v Křični, kde Bohdaneč kromě domácího týmu čeká ještě Přelouč.
Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.