Muži/ 1.FC Mikulovice – SK L.B. 1:2, (1:2)

27.8.2016 – V nečekaně tuhý boj se v letním pekle změnil zápas na krásném pažitu v Mikulovicích. Naši borci nastupovali bez několika hráčů základní sestavy a i někteří z přítomných nebyli v optimálním zdravotním stavu. Hned od začátku to bylo znát, váznul pohyb i kombinace a záhy se to projevilo i na skóre. 8. minuta 1:0. Vše vygradovalo vynuceným střídáním Baldrycha v 11. minutě. Na hřiště vyběhl Peleška, oživil střed zálohy a začali jsme získávat převahu. Do poločasu jsme dvěma nádhernými góly nejmladšího borce otočili zápas. Druhý poločas byl ve znamení taktického boje a docházejících sil v neskutečném parnu. Domácí věděli, že musí hrát, naši vyčkávali, dobře bránili a několikrát nebezpečně udeřili z rychlých protiútoků. Bohužel se žádná šance neujala a tak jsme proti obětavě hrajícímu soupeři udrželi pouze hubené, ale velmi cenné vítězství.

Sestava: Jezdinský – Rössler, Klement, Zackl, Flekr – Kvapil, Baldrych (11´Peleška), Uhlíř, Ryšavý (64´Fistr) – Kalinin, Virt

Góly: Peleška 37´, 45´