U14/ Horní Jelení 0:10 SK L.B. (0:3)

28.8.2016 – K prvnímu utkání soutěže jsem jeli na půdu nepříjemného H. Jelení. Navíc po značné obměně (7 hráčů do dorostu)  a omlazení kádru (4 hráči MŽ + 1 U10). Proto byl hlavní cíl utkání předvádět hru na kterou jsme tým připravovali v přípravě. Samotné utkání bylo velkým překvapením. Po aktivním vstupu se hned v 3. minutě trefil po nádherné přihrávce Urbance, mladík  M. Drahý. Hra byla i nadále v naší režii když neproměnili své velké šance Urbanec, Štecker. V 11. a 23. minutě se prosadil Urbanec a do šatny jsme šli s vedením 3:0. O přestávce jsme nabádali hrát stále aktivně a rozhodnout definitivně utkání. Hned po minutě se prosadil nový kapitán F. Petránek, kterému první půli evidentně páska svazovala nohy a byl kárán. Ovšem v druhé půli se poučil a zaznamenal hattrick 36., 63. a 70. Po gólu na 4:0 jsme se definitivně uklidnili a zápas jsme si užili, další góly jsme postupně přidávali v pořadí 40. minuta Ehm 0:5, 41.+49. Urbanec 0:6, 0:7, 58. minuta Drahý 0:8 a 63.+70. Petránek 0:9, 0:10. Utkání můžeme hodnotit jedině kladně pokud zvážíme, že tým hrál takto poprvé a kombinace a souhra se bude stále zlepšovat, tak se máme na co těšit. V utkání chválíme opravdu celý tým, speciální pochvalu zaslouží určitě náš mladík Matyáš Drahý (11 let) první zápas za U14 na kraji zálohy a a hned 2 góly! Takže chlapci jen tak dál!!!

Góly: 4x Urbanec, 3x Petránek, 2x Drahý, Ehm

Sestava: Macháček- Rež, Pětioký, Uskoba, Ehm- Maruška, Havlíček, Petránek, Drahý- Štecker, Urbanec (Fistr, Sebránek)