muži A/ SKLB – Spartak Slatiňany 5:1, (5:0)

9.9.2020 – První poločas byl z naší strany opravdu velice slušný. Ovládli jsme střed hřiště, soupeři nic nedovolili. V obraně jsme hráli zodpovědně, měli vzadu vždy dostatečný počet hráčů, a nepouštěli soupeře do šancí. Protože jsme byli velice aktivní a nešetřili pohybem, dostávali jsme se i do útoku v dostatečném počtu hráčů. Z toho pramenilo dostatečné množství brankových příležitostí které jsme dokázali využít.  Ale ve druhém poločase, s vedením 5:0 v hlavách, bylo všechno jinak.  Iniciativu ve středu hřiště  přebral soupeř, ale i tak každá  naše myšlenka směřovala k dosažení dalších branek na úkor herní disciplíny. Z toho pramenilo spousty přečíslení na naší polovině a brankových příležitostí hostů. Jen díky našemu brankáři se soupeř nedostal blíže na dostřel. Z toho je potřeba si vzít ponaučení do dalších zápasů. Jinak znovu pochvala pro celý tým za první poločas.

Sestava: Jahelka – Klement, Koblížek, Virt (84´ Putnar), Kakrda – Flekr, Hundák, Sadílek (66´ Šanda), Markl – Formáček (53´ Urbanec), Uhlíř Jan (73´ Strejček)

Góly: Hundák 5´, Markl 18´, Sadílek 28´, Virt 41´, Formáček 44´- Kopecký 69´