U13/ Dolní Újezd 1:2 SK L.B (0:1)

13.09.2020 – Ve třetím kole jsme zajížděli do příjemného areálu v Dolním Újezdě. I v tom to utkání jsme se museli obejít bez 5 hráčů, jedinou změnou bylo, že se uzdravil kapitán Čichovský a na marodce ho nahradil Eisner. První poločas byl velice bojovný z obou stran. Na naší straně si vyložené šance připravili Řehůřek a Čichovský, šance soupeře zneškodnil Smrček. Když už se zdálo, že do kabin půjdeme za stavu 0:0 vstřelil první gól Urbanec 0:1. Ve druhém poločase jsme byli již aktivnějším týmem, dostávali jsme se do slibných příležitostí, paradoxně jsme v 50 minutě po ojedinělé chybě inkasovali. Domácí gól nakopl a na chvíli nás zatlačil, měl i šanci jít i v 55 minutě do vedení. Poté jsme přeskládali sestavu a začali jsme tlačit opět my. Slibné šance měl Urbanec, Fistr i Řehůřek, ale bohužel gólem neskočili. V poslední minutě jsme vybojovali roh, Řehůřek rozehrál na první tyč, kde vznikl chumel, ve kterém se nejlépe zorientoval Šedivý a gólem nám zajistil 3 body. Z Újezdu vezeme cenné tři body. Tým opět ukázal, jak se umí semknout při absenci jiných kluku. Zápas jsme odjezdili a předvedli dobrý, bojovný výkon. Pochvala pro celý tým, premiéru si v našem dresu odbyli Vácha a Řehůřek, který byl hodně vidět, jen tak dále. v příštím kole nás čeká na domácí půdě Žamberk.

Góly: Urbanec, Šedivý

Sestava: Smrček – Čapský, Čichovský, Černý – Drdla, Řehůřek, Urbanec – Šedivý, Fistr (Randáček, Vácha, Bohm)