Muži/ SK L.B. – 1. FC Mikulovice 3:1, (0:1)

8.4.2017 – V prvních deseti minutách jsme protáhli soupeře mandlem a jen díky špatné koncovce jsme nevedli po sérii šancí 3, 4 : 0. Jenže to je ono. Soupeř vstřelil šťastný gól z ničeho, a bylo vše jinak. Začali jsme nervóznět, opustili náš styl hry, podřídili se soupeři a z fotbalového zápasu se stali chodecké závody. Do konce poločasu jsme s tím neudělali nic. Do druhé půle jsme nastoupili stejně aktivně jako do první a hned první šance se chytla. Pak už jsme si nedali vývoj zápasu vzít a dobrou kombinační hrou ho dovedli k vítězství.

Sestava: Jezdinský – Klement, Baldrych, Virt (46´Peleška), Flekr – Kvapil (73´Bauer), Sadílek, Strejček (55´Kopřiva), Molek – Musil (80´Novák), Uhlíř (66´ Voženílek)

góly: Molek 47´, Musil 53´, 59´- Plesinger 14´