U14/ Přelovice 1:8 SK L.B. (0:3)

17.4.2017 Po dlouhé a náročné přípravě jsme se konečně dočkali mistrovského utkání. Hned první jarní kolo jsme zajížděli do Přelovic na DERBY. Utkání, poznamenané nervozitou z prvního utkání jara a zároveň derby, sledovala pěkná návštěva 100 diváku. Do zápasu jsme vstoupili zakřiknutě a prvních 10 minut patřilo jasně domácímu celku. Od 15. minuty jsme zápas převzali do svých rukou začali hrát naší hru. A to se zúročilo. Do poločasu jsme se prosadili hned 3x. 18. Urbanec, 27. Maruška, 28 Drahý. Druhá polovina začala stejně jako první, s tím rozdílem , že po naší individuální chybě v 38. minutě snížili domácí krásnou střelou na 1:3. Náš tým se poté vrátil ke svojí hře a přidával branky 46,50 Urbanec. V těchto chvílích jsme měli utkání již pevně v rukou a jen díky slabé koncovce a výborně chytajícímu gólmanovy domácích skóre nenarůstalo rychleji. V 58. minutě propálil Uskoba gólmana a bylo 1:6. Poté v 66. minutě přišel nejhezčí gól zápasu, kdy po rohovém kopu si na penaltovém puntíku vyskočil Ehm a krásnou hlavičkou nechytatelně umístil míč do sítě 1:7. Na konečných 1:8 uzavřel v 69 minutě Urbanec. První utkání jara jsme zvládli jak výsledkově, tak přes lehké nedostatky i herně. V zápase lze chválit celý tým z něhož nejvíce vyčníval výkon Marušky.

Sestava: Macháček – Rež, P.Drapák, Pětioky, Hubert- Maruška, Havlíček, Petránek, Drahý- Kasal, Urbanec (Sebránek, M.Drapák, Ehm, Uskoba, Štecker)

Góly: 4x Urbanec, Maruška, Ehm, Uskoba, Drahý