muži/ TJ Řečany n.L. – SKLB 3:0, (2:0)

12.5.2019 – Zápas se nám nepovedl ale to se stává, je to sport. A při tom jsme nezačali vůbec špatně. Byli jsme aktivní, drželi míč, vytvářeli si šance. Kdyby jsme ve 20. minutě vedli 3:0, nikdo by se nemohl divit. Jenže jsme fatálně selhávali v koncovce a díky dvěma chybám ve středu hřiště jsme do kabin odcházeli za stavu 0:2. Druhý poločas byl o dřině. Naši borci makali, snažili se s výsledkem něco udělat, ale góly nepřicházeli.  Když jsme v závěru vrhli všechny síly do útoku, včetně gólmana, dostali jsme rozhodující gól přes celé hřiště. Soupeř potřeboval body více a na jeho nasazení to bylo znát. Zkraje měl štěstí a potom si už výsledek pohlídal. Body ze zápasu bere zaslouženě. Nic se neděje, musíme se snažit napravit si reputaci a doufat, že si naši kluci zpraví chuť a náladu v příštím zápase ve kterém přivítáme v neděli 19.5. od 17,00 hod. na našem hřišti Nasavrky.

Sestava: Jahelka – Markl, Koblížek, Baldrych, Strejček (66´Císař) – Flekr, Sadílek, Kejmar, Uhlíř Jakub, Kršák – Uhlíř Jan (70´Škáva)