•    FK Junior Skuteč 

U6, U7 – tréninkový plán ZMĚNA

V následujících dnech nás čekají změny v tréninkovém plánu!

ST 15.5. Gymnastika ZŠ LB 16,15 – 17,30h.

Hráči: Faltys, Klein, Jirásek, Hrabě, Dražinovský, Vacovský, Havránková, Kotulek M, Kotulek Š., Suk, Poluda, Koblížek, Lichý, Hejna, Starý, Panchártek, Nenadál Mi.


ST 15.5. Přátelské utkání FK Pardubice 2012 – SK Lázně Bohdaneč 2012 + 2011

  • sraz v 16,30 – 16,45 h. v Pardubicích na hřišti Pod Vinicí
  • sebou zápasový dres, pití, minimíč!
  • Nominace: Bečaver, Dobruský, Levinský, Pavelka, Hruša, Doležal, Borovec, Gutwirth, Štěpanovský, Mařas, Nenadál Ma., Zelinka, Randáček.

Pá 17.5. Přátelské utkání SK Lázně Bohdaneč U7 – Jiskra Rybitví

  • sraz v 16,30 na hřišti v LB
  • sebou zápasový dres, pití
  • Nominace: Borovec, Gutwirth, Štěpanovský, Mařas, Nenadál Ma., Zelinka, Randáček, Faltys, Hrabě, Jirásek, Klein, Dražinovský, Vacovský, Kotulek M., Suk, Lichý, Poluda, Panchártek, Starý, Hejna.

Ne 19.5. Finále Satelitní miniligy v Lázních Bohdaneč

  • sraz v 8,30 na hřišti
  • sebou zápasový dres, pití
  • Nominace: Borovec, Gutwirth, Štěpanovský, Mařas, Nenadál Ma., Zelinka, Randáček, Hrabě.

Po 20.5. Trénink 16,30 – 18 h.

  • všichni

St 22.5. Gymnastika ZŠ LB 16,15 – 17,30 h. + TJ 16,30 – 18,00 h.

  • Hráči: Borovec, Gutwirth, Štěpanovský, Mařas, Nenadál Ma., Zelinka, Randáček, Faltys, Hrabě, Jirásek, Klein, Dražinovský, Vacovský, Havránková
  • ostatní trénink na hřišti

Čt 23.5. Přátelské utkání SK Lázně Bohdaneč – Sokol Staré Hradiště U9

  • sraz v 16,50 na hřišti
  • sebou zápasový dres, pití
  • Nominace: Borovec, Gutwirth, Štěpanovský, Mařas, Nenadál Ma., Hejský (St. Hradiště), Novotný (Chvaletice)

So 25.5. Turnaj North Junior Cup Jablonec nad Nisou

  • Nominace: Borovec, Gutwirth, Štěpanovský, Mařas, Nenadál Ma., Hejský (St. Hradiště), Novotný (Chvaletice).
Print Friendly, PDF & Email
Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *