Muži/ TJ Sokol Rosice n.L. – SK L.B. 2:0, (1:0)

8.10.2016 – Hrál se fotbal. Když to v desáté minutě zápasu bylo 1:1 na neproměněné penalty, dalo se čekat, že se bude na co koukat. V prvním poločase zápasu, který by svou kvalitou zasluhoval mnohem vyšší soutěž, se hrála naprosto vyrovnaná partie. Byla v tom rychlost, kombinace, šance se střídaly na obou stranách. Domácí šli do vedení po šťastném gólu ze sporného nemávaného offsidu. Druhá půle pokračovala ve stejném duchu. Do 60. minuty. Poté jsme začali přebírat otěže zápasu my. Naši borci, v sestavě se vzorně spolupracujícími a odvážně bojujícími dorostenci, tlačili soupeře a krok za krokem se přibližovali k jeho brance. Minimálně vyrovnání bylo na spadnutí, jenže klasické nedáš – dostaneš opět úřadovalo. Z náhodně odkopnutého balónu se stalo nebezpečí a díky zmatku v naší otevřené obraně i pojišťovací gól domácích. I přesto odcházeli diváci spokojení, protože to byla podívaná, která se v Okresním Přeboru jen tak nevidí.

Sestava: Jezdinský – Kopřiva (C), Zackl, Flekr, Virt – Novák (68´Uhlíř), Molek, Ryšavý (62´Fistr), Kvapil – Peleška (80´Průša), Vejvoda (46´Musil)

Góly: Hovorka 36´, Pipek 80´