U14/ St. Hradiště/Choltice 0:5 SK L.B. (0:4)

9.10.2016 – Zápas v Cholticích byl pro nás velice důležitý. Po výhře nad Moravany jsme potřebovali porazit i 3.tým tabulky a potvrdit body i dobré výkony. Před zápasem se přehnala dešťová přeháňka, která určila, že se bude hrát na mokrém terénu. Utkání začalo zhurta, hned v první minutě zahrávali domácí tři rohy ze kterých jsme se dostali a od té doby byl na hřišti jen jeden tým. Ve 4 minutě se poprvé v sezóně trefil Štecker 0:1. Hru jsme ovládali, hráli jsme kombinační a rychlí fotbal na který se dalo koukat. Tvořili jsme si šance, ale gól ne a ne přijít. Až v 25 minutě se prosadil Urbanec 0:2. Hned od 2 minuty později se trefil i třetí útočník Kasal, pro kterého to byl premiérový gól v kategorii U14 (0:3). O další minutu později se z cca 23metrů trefil parádně Petránek 0:4. V těchto chvílích jsme na hřišti jednoznačně dominovali a na Choltickou branku se valil jeden útok za druhým. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že přidáme ještě nějaké góly. Nakonec z toho byl jediný, když se technickou ranou prosadil P.Drapák 43 minuta 0:5. Jinak se hra nesla v neproměňování naších šancí a tím jsme domácím ušetřili ještě větší debakl. Zápas lze hodnotit jen kladně, hra měla parametry které po naších borcích chceme, především v prvním poločase. Gratulujeme Kasalovi a Šteckerovi k jejích prvním brankám v sezóně. Chválit lze celý tým, protože U14 se tak prezentuje jako TÝM a to je to proč se týmu tak daří!

Góly: Štecker, Urbanec, Kasal, Petránek, P. Drapák

Sestava: Machaček- Rež, Pětioký, Uskoba, Hubert- Maruška, Havlíček, Petránek, Drahý- Štecker, Urbanec (P. Drapák, M.Drapák, Sebránek, Kasal)