U-19 L.Bohdaneč-Heřmanův Městec 2:1

Ve čtvrtém kole krajského přeboru dorostu jsme přivítali na domácím hřišti mužstvo Heřmanova Městce. Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří po rohovém kopu krásnou střelou k tyči využili první příležitosti ke skórování a ujali se vedení 1:0. Po inkasované brance naše mužstvo přidalo a vytvářelo si šance, které jsme proměnili ve dvou brankové vedení a zápas jsme do poločasu otočili v náš prospěch. Ve druhém poločasu byla hra vyrovnanější, soupeř se ale do žádné vyložené šance nedostal, hrozil pouze ze standartních situací, které jsme si pohlídali a zápas jsme dovedli do vítězného konce. Vyhráli jsme zaslouženě a to díky nasazení a větší vůlí chtít vyhrát. Mrzí mě že jsme přišli  z důvodu zranění o kapitána. Pochvala patří celému mužstvu i starším žákům i když někteří do zápasu nezasáhli, děkujeme jim za podporu.

Branky za domácí: Urbanec-2

Sestava: Uskoba – Císař, Škáva, Čermák, Bauer, Rež, Vejvoda, Schletter, Maruška, Urbanec, Musil (Hubert R., Fabo,Drapák M., Zeman A.)