U13 / SK L.B. – Heřmanův Městec 3:0 ( 1:0 )

V sobotu 13.4.2019 jsme sehráli mistrovské utkání krajského přeboru proti Heřmaňáku doma na baště. S posledním týmem tabulky a zatím bezbodovým týmem jsme se dlouho trápili. Soupeř nás v prvním poločase skoro k ničemu nepustil. Ojedinělé šance měl Klein a Dubravčík. Na první gól se čekalo až do 24.minuty, kdy byl za hranicí vápna faulován Klein a z nařízeného přímého kopu se nádherně trefil Hrstka. Druhý poločas jsme začali soupeře více napadat a vyplynuly z toho i šance. Ve 38.minutě jsme už vedli 2:0 a to, když se trefil krásným obloučkem přes celou bránu opět Hrstka. Pár šancí jsme opět neproměnili,ale to by jsme nebyli ani my. Naštěstí se ve 46.minutě, pro klidnější a pohodovější závěr, trefil Klein a zvýšil tak na 3:0. V závěru zápasu pak měl ještě velkou šanci zvýšit Lichý, ale to by musel proměnit pokutový kop. Při tréninku není problém je proměnit a přijde zápas a je všechno jinak. Naštěstí zatím nejsou rozhodující. Kluky musím pochválit za trpělivost a opět za přesně dodržené pokyny. Kdybych měl někoho vyzdvyhnout, byl by to Hrstka, Klein a Lichý.

Góly : 2x Hrstka, Klein

Sestava : Pulpán – Horáček, Lichý, Fistr – Křivda, Hrstka ( C ), Hubert – Klein, Dubravčík ( Skalický, Vlk, Friedrich, Doktor, Havránek ).