U19/ Opatovice – L.Bohdaneč 4:1, (1:1)

Sedmé kolo krajského přeboru dorostu jsme odehráli utkání s prvním mužstvem tabulky v Opatovicích. Prní poločas byl naprosto vyrovnaný a i když jsme inkasovali jako první, dokázali jsme rychle odpovědět a po vyrovnávající brance jsme vzápětí měli vyloženou šanci, kterou jsme bohužel neproměnili a poločas skončil remízou 1:1. Do druhého poločasu  jsme vstoupili bohužel  úplně odlišně od prvního. Nedařilo se nám držet míč a vlastními  chybami jsme soupeři darovali standartní situace, které utkání rozhodly. Soupeř nás z nich trestal a vstřelil nám 3 branky, na které jsme už nedokázali odpovědět. Za druhý poločas si soupeř zasloužil vyhrát.

Branka: Urbanec

Sestava: Macháček  -Císař, Bauer, Čermák, Škáva, Musil, Vejvoda, Uskoba, Maruška, Urbanec, Schletter (Rež, Fabo, Drapák.M., Faltys)