U13/ Žamberk – SK L.B. 4:2 (3:1)

V sobotu 4.5.2019 jsme sehráli mistrovské utkání krajského přeboru proti Žamberku. Tento zápas hodně ovlivnil pan rozhodčí. První gól padl po hrubé chybě našeho gólmana. U druhého gólu zaúřadoval pan rozhodčí, když nesmyslně nechal pokračovat ve hře, kdy náš gólman dostal z bezprostřední blízkosti do obličeje a jednoznačně nemohl pokračovat ve hře. Díky tomu vedli domácí už 2:0. Za tohoto stavu šel Dubravčík sám na gólmana, udělal mu kličku, gólman ho jednoznačně podrazil, ale píšťalka sudího zůstala němá. Pro mě jednoznačná penalta. Pak domácí udeřili potřetí a s náma to nevypadalo dobře. Naštěstí nás ještě v prvním poločase vrátil do zápasu Hrstka, když doklepl míč do sítě po průniku Kleina. Ve druhém poločase se nic nezměnilo. Rozhodčí pískal na jednu stranu. Ve 46.minutě domácí zvýšili na 4:1 a to už vypadalo špatně. Jenže kluci nesložili zbraně a bojovali dál. Sice se nám podařilo v poslední minutě už jenom snížit po přiklepnutí Dubravčíkem Hrstkou, ale za celý zápas musím kluky pochválit. Bojovali, rvali se o výsledek až dokonce, i když proti nim stál rozhodčí, který tento zápas hodně ovlivnil.

Góly : 2x Hrstka

Sestava : Pulpán – Reich, Lichý, Friedrich – Křivda, Hrstka (C), Vlk – Klein, Forgáč (Císař, Dubravčík, Hubert, Fistr, Horáček).