U-19 Opatovice – L.Bohdaneč 2:3, (1:0), pen.2:4

V druhém zápase podzimní části krajského přeboru dorostu jsme odehráli utkání na hřišti v Opatovicích. V prvním poločase jsme měli více ze hry, ale nepodařilo se nám zakončit některé z povedených akcí brankou a to se nám vymstilo když nás soupeř, po diskutabilní situaci, po které se rozehrával rohový kop, potrestal brankou a ujal se vedení 1:0. Nutno říci, že to byla ze strany soupeře ojedinělá akce. Ve druhém poločase se s výsledkem dalo něco udělat, ale srazilo nás vyloučení v 71.minutě. Soupeř začal mít převahu, kterou využil v 80.minutě a ujal se vedení 2:0. Díky našemu úsilí se nám podařilo po jedné z akcí, která vyústila v pokutový kop, snížit v 82.minutě na 1:2. V 90 minutě po chybě domácího brankáře jsme vyrovnali na 2:2. Rozhodovaly pokutové kopy, na které jsme vyhráli 4:2. V tomto zápase se ukázalo, že je důležité bojovat až do konce utkání. Pochvala patří celému mužstvu

Branky : M.Škáva 2x

Sestava : Macháček (Drábek) – Císař, Škáva, Čermák, Štěpánek, Rež, Zeman, Schletter, Maruška, J.Musil, Fabo,(M.Drapák, Hubert, M.Musil, Faltys)