U19 L.Bohdaneč – Mikulovice 1:0 (0:0)

Vstup do nové sezony jsme zahájili na domácím hřišti s mužstvem Mikulovic. Při absenci několika hráčů základní sestavy jsme do zápasu nastoupili odhodlaně se poprat o co nejlepší výsledek. Od úvodu zápasu se hrál na obou stranách vyrovnaný fotbal. Bylo vidět nasazení a bojovnost, ale fotbalových akcí pomálu a proto skončil první poločas bezbrankovou remízou. Ve druhém poločase se hra nezměnila, spíše bylo vidět hodně osobních soubojů, ale postupem času získával soupeř mírnou převahu. Ke konci zápasu jsme se dostali ke standartní situaci, kterou jsme využili a ujali se vedení 1:0. To se nám podařilo udržet až do konce zápasu i přes sílící tlak soupeře. Poděkování patří celému týmu za přístup k zápasu.

Branky : M.Škáva

Sestava : Macháček(Drábek)- Faltys, Škáva, M.Drapák, J.Musil, Maruška, A.Zeman, Schletter, P.Drapák, Rež,Fabo. (Potůček, Pětioký, Buřval, Rázl)