U13/ Heřmanův Městec/Rozhovice 4:2 SK L.B. (2:0)

10.10.2020 – V posledním kole, před nucenou pauzou, jsme zajížděli do Rozhovic, kde v přípravě jsme zvládli zápas 10:1. Ovšem mistrovské utkání byla jiná káva. Kluci byli nabádáni, že výsledek z přípravy je něco jiného, ovšem od začátku jsme působili ospale. Soupeř byl aktivnější, hbitější, důraznější a my jsme byli duchem ještě v kabině. Celý první poločas se prakticky odvíjel v režii domácích a proto šli do kabiny s vedením 2:0. Do druhé půle jsme chtěli vstoupit mnohem lépe, což se také dařilo v prvních 5. minutách, domácí jsme zatlačili a vytvořili si dvě jasné gólovky, ale ty skončili buď na tyči, nebo na domácím brankáři. Paradoxně z našeho tlaku domácí zvýšili na 3:0 po nedorozumění při rohovém kopu. Hned o minutu později z nařízené penalty snížil Čichovský. Hned po rozehrání jsme se dostali do 100% šance, ale v ní jsme zklamali. To byl asi klíčový moment pro naše šance na bodový zisk z utkání. I nadále jsme působili zlepšeným dojmem oproti první půlce, ale v koncovce jsme nebyli přesní. Domácí zodpovědně bránili a vyráželi do brejků. V 60. minutě jeden z nich využili a tím prakticky rozhodli 4:1. Čtyři minuty před koncem ještě snížil Čichovský na konečných 4:2. V utkání jsme nenavázali na předchozí výkony, což je veliká škoda, ale zároveň velké ponaučení. Domácí vyhráli naprosto zaslouženě. Z naši strany lze chválit dvojici Kubrycht a Čichovský. V dalším zápase se těšíme na soupeře z Třemošnice, ovšem kdy to bude, to je ve hvězdách.

Góly: 2x Čichovský

Sestava: Smrček – Čapský, Čichovský, Urbanec – Vondrouš, Havránek, Ardelt – Šedivý, Kubrycht (Drdla, Haken, Vácha)