U13/ SK L.B. 4:2 SK Nemošice (2:1)

3.10.2020 – V dalším utkání jsme přivítali nedaleké Nemošice a jednalo se o souboj z čela tabulky. Od začátku se hrál tomu odpovídající fotbal. Oba týmy hráli velice organizovaně, snažili se kombinovat. V 19. minutě se trefil Kubrycht a vedli jsme 1:0. I nadále se hra odvíjela ve stejném duchu a tak v 31. minutě hosté srovnali na 1:1. Když už se zdálo, že je konec poločasu, tak po signálu po rohovém kopu se prosadil v poslední minutě 1. poločasu Čichovský 2:1. Do druhé půlky jsme vstoupili aktivněji, byli jsme lepším týmem a v 40. minutě se krásně trefil Ardelt 3:1. Ve 46. minutě nastal moment, kdy se zranil Čichovský a naši kluci byli jako opaření. Hosté začali přebírat iniciativu a hrálo se především na naší polovině, což vyústilo v 56. minutě ke snížení na 3:2. Inkasovaný gól nás probral a začali jsme opět hrát, v posledních minutách se hra přelévala nahoru dolů. V 69.minutě pojistil naší výhru Kubrycht 4:2. Utkání jsme zvládli, jak po herní, tak po taktické stránce velice dobře. Kluci se po zranění Čichovského po chvíli oklepali a odřeli to i za něj. Pochvalu zaslouží opět celý tým s vypíchnutím dvougólového střelce Kubrychta a navrátilce do sestavy Vondrouše.

Góly: 2x Kubrycht, Ardelt, Čichovský

Sestava: Smrček – Černý, Čichovský, Urbanec – Řehůřek, Havránek, Kubrycht – Šedivý, Fistr ( Vondrouš, Ardetl, Vácha, Randáček, Čapský)