U13 / Holice „B“- SK L.B. 4:7 ( 1:3 )

Ve středu 29.5.2019 jsme sehráli další zápas nadstavbové části okresního přeboru. Přivítali nás Holice. Od začátku zápasu bylo jasné, kdo bude určovat tempo hry. Hned v 1.minutě jsme se ujali vedení, když se trefil Forgáč. V 8.minutě už to bylo 0:2 a to se trefil krásně z otočky Klein. Pak jsme opět neproměnili hodně stoprocentních šancí. Až ve 20.minutě skóroval Pulpán a bylo to 0:3. Hned minutu na to,po naší chybě v obraně, skórovali i domácí a snížili na 1:3. Kdyby skončil první poločas 0:8, nemohl by se nikdo divit. Druhý poločas začal stejně jako první. Ve 32.minutě se trefil Klein a bylo to 1:4. O dvě minuty opět Klein 1:5. V 52.minutě po učebnicové akci po lajně, kdy Vlk posunal na Kleina, ten hned posunul do středu na Forgáče a ten sám před gólmanem se nemýlil 1:6. O tři minuty později jsme dovolili domácím snížit na 2:6. V té samé minutě se ale trefil opět Klein a bylo to znovu o pět branek. Pak už jenom domácí v posledních dvou minutách dvěma slepenými góly zkorigovali utkání na konečných 4:7. Kluky musím pochválit za bojovnost, nasazení a i kombinace se zlepšuje.

Góly : 4x Klein, 2x Forgáč, Pulpán

Sestava : Skalický – Horáček, Lichý ( C ), Friedrich – Forgáč, Havránek, Vlk – Klein ( Štěrba, Reich, Pulpán, Císař )