U13 / Moravany – SK L.B. 2:3 ( 1:3 )

V sobotu 1.6.2019 jsme sehráli další zápas krajského přeboru proti Moravanům v Dašicích. Proti druhému týmu tabulky jsme odehráli jeden z nejlepších utkání. Ve velmi teplém počasí jsme bojovali, makali jeden za druhého, prostě hráli jako jeden tým. Kluci přesně dodržovali pokyny a bylo na nich vidět, že je to baví a že chtějí soupeře porazit. Nechyběli i hezké kombinace. Ve 14.minutě, po krásné přihrávce Fistra, šel sám na gólmana Hrstka a chladnokrevně proměnil 0:1. Ve 20.minutě, po chybě Vlka na půlící čáře, šli domácí dva na jednoho a proměnili 1:1. O čyři minuty později šel opět ze strany sám na gólmana Hrstka, ale tentokrát brankář jeho pokus vyrazil, ale jenom před Dubravčíka, který z první vrátil míč do sítě 1:2. Ve 26.minutě, po rychle zahraném kopu Hrstkou, skóroval přesně pod břevno Klein 1:3. Ve druhém poločase jsme mohli přidat další branky, ale bohužel se nám to už nepodařilo. Asi největší šanci ve druhém poločase měl Dubravčík, ale trefil jenom tyč. A tak udeřili domácí. Ve 45.minutě se jim podařilo vstřelit branku a snížili na 2:3. Domácím tento gól hodně pomohl. Začali nás trochu přehrávat a zatlačili nás na naší polovinu. Nakonec se jim naštěstí gól vstřelit nepodařilo a to hlavně díky tomu, že ikdyž kluci už nemohli, tak to odmakali až do poslední minuty. Pro mě to byl super zápas a před klukama smekám.

Góly : Hrstka, Dubravčík, Klein

Sestava : Pulpán – Horáček, Lichý, Fistr – Hubert, Křivda, Vlk – Hrstka ( C ), Klein ( Doktor, Reich, Dubravčík, Skalický )