U13/ SK L.B. 2:4 Libchavy (1:1)

2.11.2019 – V posledním podzimním kole jsme přivítali druhý celek tabulky. Tým Libchav zároveň přivezl i nejlepšího střelce soutěže Craig Gordon Hendersona s 33 góly. Od začátku se hrál vyrovnaný a pohledný fotbal. Skóre otevřel střelec hostí v 15 minutě 0:1. Ovšem hned o 6 minut později jsme srovnali Dubravčíkem 1:1. A tak dopadl i celý poločas nadprůměrné úrovně z obou stran. Druhá půle začala góly na obou stranách 1:2 a o minutu později skvěle zakončil Forgáč 2:2. Poté se hra lehce zklidnila. Několik šanci jsme si vytvořili, ale ne a ne se dostat do vedení a to se nám vymstilo v 55. minutě, kdy hosté utekly a udeřili 2:3. V závěrečném risku jsme ještě jednou inkasovali na 2:4. Opakoval se scénář z utkání s Nemošicema, skvělé utkání z obou stran, ale naše slabá koncovka rozhodla o výsledku. Z utkání lze určitě vypíchnout prakticky celý tým, ale jedno jméno předčilo všechny a to Kuba Jehlička, který celý zápas strážil střelce hostí a nutno říci, že svojí úlohu zvládl na jedničku.

Góly: Dubravčík, Forgáč
Sestava: Skalický – Čichovský, Lichý, Čapský, Vondrouš, Eisner, Jehlička, Havránek, Dubravčík (Haken, Forgáč, Ardelt, Friedrich, Štěrba, Ježek)