U19/ Pardubičky-L.Bohdaneč 3:1 (1:1)

Předposlední zápas krajského přeboru dorostu jsme odehráli v Pardubičkách. Oproti jiným zápasům jsme do utkání vstoupili mnohem lépe a po standartní situaci jsme hned v úvodu šli do vedení 1:0. Ale postupem času nás soupeř dostával pod tlak, často jsme faulovali a z jedné standartky těsně před koncem poločasu srovnal na 1:1. Druhou půli byl soupeř lepším týmem a opět ze standartní situace se ujal vedení 2:1. V 69.minutě jsme šli do deseti po vyloučení našeho hráče a to mělo vliv na zbytek utkání. I přes snahu zápas vyrovnat jsme obdrželi po rychlém protiútoku ke konci utkání branku na 3:1 a bylo rozhodnuto.

Branky: Škáva

Sestava: Drábek – Císař, Škáva, Čermák, Štěpánek, Maruška, Schletter, Faltys, Hubert, Macháček, Musil J, (Pětioký, Drahý, Fabo, Potůček)