U13 / SK L.B. – Moravany 1:7 ( 0:6 )

V sobotu 20.10.2018 jsme sehráli zápas proti zatím nejlepšímu týmu soutěže. První poločas byl z naší strany hrozný. Soupeř byl ve všem jasně lepší. Nejhorších bylo prvních patnáct minut, kdy nám jeden hráč vstřelil čtyři branky. Potom jsme si ještě dali vlastní gól a už jsme si říkali, ať je konec prvního poločasu. Když už jsme se viděli v kabině, soupeř nás potrestal pošesté. V kabině jsme si vše vyříkali a druhý poločas to bylo znát. Vyrovnali jsme hru a přišli i šance. Sice soupeř zvýšil na hrůzostrašných 7:0, ale i my jsme se dočkali čestného úspěchu. Středem hřiště, po ose Hrstka – Klein – Hrstka, skóroval posledně jmenovaný. Druhý poločas jsme klidně mohli vyhrát. Na konci zápasu, po rohovém kopu, jsme měli šanci dotlačit míč do sítě, ale bohužel se nám to nepodařilo. Za druhý poločas zaslouží kluci pochvalu. Na první musíme co nejdřív zapomenout, protože nás teď čekají Třemošnice a tam bychom chtěli už konečně vyhrát.

Sestava : Pulpán – Lichý, Doktor, Fistr – Křivda, Hrstka ( C ), Vlk – Hubert, Klein ( Reich, Dubravčík, Horáček, Skalický, Císař )