U15/ SK L.B. 2:5 Moravany (1:3)

20.10.2018 – V utkání s vedoucím týmem tabulky jsme nestačili na výškovou převahu hostí. Hned v 3 minutě jsme po rohu prohrávali. Zanedlouho po skvělé akci Drahého vyrovnal Sebránek. Od té doby jsme přestali hrát a hosté si ihned vzali vedení zpět, kdy nás i podruhé překonali hlavou. Do poločasu jsme inkasovali i po třetí. Druhý poločas jsme zaspali začátek a bylo prakticky rozhodnuto. Od stavu 1:5 jsme začali bojovat, což vedlo jen ke konci zápasu na zkorigování stavu na 2:5. Utkání se těžko hodnotí, hosté byli fotbalovější, ale jen hloupými chybami v obraně a neproměňováním naších šancí jsme se připravili o lepší výsledek. Lze pochválit Drahého a střídajícího Zemana.

Góly: Sebránek, Drahý

Sestava: Drábek – Kratochvíl, Musil, Pětioký, Fistr (36.Faltys) – Sebránek, Hubert, Drapák(41.Zeman), Pleskot(41.Buřval) – Drahý, Dubravčík (24.Bekera,36.Klein, 52.L.Hubert)