U13 / SK L.B. – Přelouč 2:2 ( 0:1 )

V sobotu 11.5.2019 jsme sehráli mistrovské utkání krajského přeboru doma proti Přelouči. Zápas to byl celkem vyrovnaný. Je pravda,že trošku více ze hry jsme měli my. Před zápasem jsme chtěli tři body, po zápase musíme být rádi za bod. V prvním poločase jsme nevyužili tři slibné příležitosti. Asi nejvíc nás může mrzet, když šel sám na gólmana Klein, ale bohužel pro nás neproměnil. A tak v poslední minutě prvního poločasu, po ojedinělé chybě v naší obraně, udeřili hosté. Do kabin se tedy šlo za stavu 0:1. Ve druhém poločase jsme chtěli hnedka na začátku vyrovnat, ale to se nám nepodařilo. To, co se nepodařilo nám, se podařilo hostům. Po chybě našeho obránce, kdy se nechal obrat u brankové čáry hostujícím útočníkem, skórovali hosté podruhé. Naštěstí jsme nesložili zbraně a snažili se dál něco s výsledkem udělat. Ve 42.minutě šel podruhé sám na gólmana Klein a tentokrát blafákem proměnil 1:2. V závěru už jsme trošku otevřeli hru a soupeř hrozil především z brejků, které pochytal Pulpán. Když už to vypadalo, že si hosté odvezou všechny body, tak v poslední minutě, po krásné přihrávce Fistra středem hřiště, skóroval Dubravčík. Kluky musím pochválit, že to nevzdali a hráli až dokonce.

Góly : Klein, Dubravčík

Sestava : Pulpán – Horáček, Lichý, Fistr – Křivda, Hrstka ( C ), Hubert – Klein, Císař ( Dubravčík, Reich, Doktor ).