U15/ Nemošice 5:3 SK L.B. (4:2)

24.9.2017 – Na hřiště Nemošic jsme přijížděli s odhodláním odvézt první tři body. V prvních 10 minutách jsme měli jasné 3 gólovky, které jsme neproměnili a platilo známé nedáš dostaneš. Bohužel inkasovaný gól nám částečně sebral i aktivitu kterou jsem oplivali. Domácí přidali druhý gól. V 19. minutě jsme se poprvé v sezóně dočkali a Martin Klein snížil na 2:1. Ovšem ihned z rozehrávky 3:1 a o 5 minut později 4:1. Do přestávky jsme ještě vykřesali naději když po Kleinově akci dorazil míč do prázdné brány Kasal 4:2. O poločase jsme se snažili borce nabudit, jelikož jsme věděli, že na tým domácích rozhodně máme. Ovšem druhý poločas se nesl až do 55 minuty v ospalém tempu. Poté po kombinaci Buřvala opět s Kleinem se odrazil míč před drahého a ten uklidil míč do sítě 4:3. Začalo se hrát nahoru dolů a v 60 minutě po chybě Faba hosti rozhodli na 5:3. Zbytek utkání se již pouze dohrával. Utkání je těžké hodnotit, týmu se dařilo zasloužili jsme minimálně bod, ale hráči ročníku 2003, kteří by měli táhnout, zůstávají za očekáváním a díky chybám ztrácíme zápasy. Jednoznačně nejlepší hráč utkání byl Martin Klein(ročník 2006), který byl u všech tří gólu!!!

Sestava: Fabo- Pětioký(49.Drapák), Musil, Hubert – Sebránek, Havlíček, A. Zeman, Buřval(68. Pleskot)- Kasal(36.Drahý), Klein (68.Faltýn), M.Zeman (42. Fistr)

Góly: Klein, Kasal, Drahý