U15/ SK L.B. 1:6 Libchavy (1:2)

30.9.2017- V dalším kole nás čekal tým o kterém jsme věděli, že bude velice dobře kombinačně připravený, což se i v samotném zápase potvrdilo. Do samotného utkání jsme šli s absencí 4 hráčů a již od 2. minuty jsme prohrávali. Další průběh prvního poločasu byl vcelku vyrovnaný a v 25. minutě jsme srovnali i skóre, díky dobře postavenému Buřvalovi. 31. minuta a nedúraz v naší obraně znamenalo 1:2. Poté jsme mohli srovnat, ale Kasal v 100 procentní šanci netrefil bránu. V druhém poločase už na hřišti byl jen tým Libchav! Naši hráči zcela vypadli z tempa a nechali si vnutit styl hostí. V zápasu lze hodnotit pouze první poločas, v něm hoši bojovali, ale v druhém zůstali hlavami v šatně.

Gól: Buřval

Sestava: Fabo (58.Rázl) – Kratochvíl (53.Fistr), Musil, Pětioký, Hubert – Pleskot(36. Křivda), Havlíček, A. Zeman, Buřval- Kasal, M. Zeman