U15/ SK L.B. 1:4 Heřmanův Městec/Choltice (1:3)

13.4.2019 – Do druhého jarního kola jsme opět nastupovali na domácím hřišti a chtěli jsme potvrdit výhru z prvního jarního kola. Ovšem od první minuty jsme byli úplně někde jinde než na hřišti, a po 10 minutách bylo 0:2. Až poté jsme se dostali do hry a postupem času jsem byli i lepší, což přinášelo šance, ale góly ne. Ve 26. minutě jsme se konečně dočkali, kdy Drahý proměnil únik 1:2. Jenže do poločasu přišel nesmyslný faul Faltyse a hosté z penalty opět odskočili 1:3. Penalta v poslední minutě prvního poločasu nás zmrazila, a v druhé půlce jsem byli úplně neškodní a hosté tak přidali ještě jeden gól. Po tragickém výkonu a zasloužené porážce nám přání dorazit se ke středu tabulky nevyšlo.

Gól:Drahý

Sestava: Drábek – Pětioký, Musil, Drapák (36.Fistr), Kratochvíl – Sebránek, Hubert R., Zeman (45. Potůček), Křivda (12.L.Hubert, 43.Pleskot) – Drahý (51.Rázl), Klein (24.Faltys)